newsletter
 
szukaj
  gdzie
 
   
Untitled Document
Informacje
PROGRAM
21. Festiwalu Kultury Żydowskiej: 24 czerwca - 3 lipca 2011

BILETY
informacje i sprzedaż

kup bilety w EVENTIM

AKREDYTACJA

FESTIWAL NA FEJSUBUKU

 
Galerie zdjęć
 
Cheder
 
Galeria PlakatuUntitled Document
 
Filmy
 
Informacje

JEWISH HERITAGE TOURS FUNDACJI TAUBEGO

THE OTHER EUROPEANS
projekt europejski

 
Przyjaciele 

 

 

 

 

 

 ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
pod starym adresem: www.jewishfestival.pl

[2011-08-18] 


KIM JESTEŚ FESTIWALOWA PUBLICZNOŚCI?
wyniki badań Instytutu Socjologii UJ podczas 20. FKŻ

[2011-06-14] Kim jesteśmy my - wszyscy chyba wiedzą. Ale kim jesteście WY, Droga Publiczności Festiwalu? Annamaria Orla-Bukowska i Krzysztof Tomanek, wraz z grupą swoich współpracowników wypytywali Państwa w ubiegłym roku podczas wydarzeń festiwalowych i własnie podzielili się z nami tym, co wynika z Państwa ankiet. Nie zgadzacie się Państwo z tymi opiniami? No cóż, widocznie odmówiliście udziału w ankiecie i zabrakło Państwa głosu... Ale nic straconego - w tym roku będzie kolejna szansa - bierzcie ankiety i zeznawajcie według swojej najlepszej woli i wiedzy! A ubiegłoroczne wyniki znajdziecie pod linkiem poniżej.


FESTIWAL W PIGUŁCE
według Karnetu

[2011-06-06] Krakowski magazyn kulturalny 'KARNET', który jest patronem medialnym Festiwalu, poświęcił nam sporo miejsca na swoich łamach - dla Państwa to okazja do spojrzenia na tegoroczną edycję niejako z lotu ptaka. Zapraszamy do lektury i później na Festiwal!


WSZYSTKIE KLIPY FESTIWALU
na naszym kanale w serwisie YouTube

[2011-06-05] Jeżeli podobają się Wam klipy, jakie przesłali na nasi tegoroczni artyści - zaglądnijcie na naszą stronę na YouTube. Obiecujemy, że filmów będzie coraz więcej - mamy nadzieję, że pojawią się też te waszego autorstwa! A jeżeli chcecie zobaczyć, co się działo na wcześniejszych edycjach Festiwalu - zapraszamy na nasz profil na Vimeo. Szczegóły - kliknij link poniżej.


 

 
Untitled Document
Biuro Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, ul. Józefa 36, 31-056 Kraków, tel.: (+48 12) 431 15 17, 431 15 35 office@jewishfestival.pl