newsletter
 
szukaj
  gdzie
 
   
Untitled Document
Informacje
PROGRAM
21. Festiwalu Kultury Żydowskiej: 24 czerwca - 3 lipca 2011

BILETY
informacje i sprzedaż

kup bilety w EVENTIM

AKREDYTACJA

FESTIWAL NA FEJSUBUKU

 
Galerie zdjęć
 
Cheder
 
Galeria PlakatuUntitled Document
 
Filmy
 
Informacje

JEWISH HERITAGE TOURS FUNDACJI TAUBEGO

THE OTHER EUROPEANS
projekt europejski

 
Przyjaciele 

 

 

 

 

 

 NASI PRZYJACIELE
Festiwal w Alchemii i Drukarni

[2008-06-01] Od wielu lat Festiwal współpracuje z instytucjami z Kazimierza i nie tylko, dzięki którym program Festiwalu może być jeszcze bogatszy. Naszym wieloletnim partnerem jest Alchemia - w tym roku zapraszamy do tego legendarnego miejsca na organizowane przez klub koncerty zespołu KROKE oraz SHLOMO BARA, który wystąpi w towarzystwie swoich przyjaciół z zespołu Habrera Hativeet - Menashe Sassonem i Ilanem Ben-Ami. Alchemia gościła będzie również nocne Jazz Klez Sessions oraz Festiwalowe kino.
Naszym nowym przyjacielem jest podgórski klub DRUKARNIA. W jego wnętrzach zaprezentujemy "Żywą muzykę żydowską" - awangardowe interpretacje tyradycyjnej muzyki żydowskiej, a w festiwalowy czwartek zapraszamy na prawdziwa gorączkę czwartkowej nocy w rytm muyzki klezmerskiej. W tamtym roku tanczyliśmy do białego rana, czy w tym roku będzie inaczej? To zalezy juz od Państwa!

 

 
Untitled Document
Biuro Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, ul. Józefa 36, 31-056 Kraków, tel.: (+48 12) 431 15 17, 431 15 35 office@jewishfestival.pl