newsletter
 
szukaj
  gdzie
 
   
Untitled Document
Informacje
PROGRAM
21. Festiwalu Kultury Żydowskiej: 24 czerwca - 3 lipca 2011

BILETY
informacje i sprzedaż

kup bilety w EVENTIM

AKREDYTACJA

FESTIWAL NA FEJSUBUKU

 
Galerie zdjęć
 
Cheder
 
Galeria PlakatuUntitled Document
 
Filmy
 
Informacje

JEWISH HERITAGE TOURS FUNDACJI TAUBEGO

THE OTHER EUROPEANS
projekt europejski

 
Przyjaciele 

 

 

 

 

 

 RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW
NA KONCERTY 19. FESTIWALU

[2009-05-18] Od dzisiaj możecie Państwo kupować bilety na koncerty 19. Festiwalu. Możecie je Państwo kupić na razie na dwa sposoby: dokonując wpłaty odpowiedniej kwoty na nasze konto lub poprzez system płatności on-line dotpay. Po szczegóły prosimy kliknąc link poniżej.

Nie prowadzimy rezerwacji biletów. Aby mieć zagwarantowany bilet, należy go opłacić stosując jedną z niżej opisanych metod.

Bilety na warsztaty, zwiedzania, projekcje filmów i inne biletowane wydarzenia będądostępne jedynie w sprzedazy bezpośredniej od 15 czerwca 2009 roku w Cafe Cheder oraz bezpośrednio przed wydarzeniami.

1. WPŁATA NA KONTO
Po wybraniu koncertów, na jakie chcielibyście Państwo zakupić bilety, prosimy o dokonanie przelewu lub wpłaty na konto Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej: numer konta

Prosimy również o przesłanie e-mailem na adres bilety@jewishfestival.pl informacji o opłaconych biletach wraz z zeskanowanym dowodem przelewu (ew. fax 012 431 24 27).
Opłacone w ten sposób bilety będą do odebrania od 15 czerwca w Cafe Cheder (ul. Józefa 36, wejście od ul. Jakuba) lub bezpośrednio przed danym koncertem.

2. PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ
Aby zakupić bilety płacąc karta kredytową prosimy o kliknięcie przycisku 'KUP BILETY' na tej stronie
Po dokonaniu wyboru koncertów w specjalnej tabeli otrzymacie Państwo z naszego biura e-mailem potwierdzenie złożenia zamówienia oraz spersonalizowany link do strony dotpay, poprzez którą dokonacie Państwo płatności. Ponieważ potwierdzanie zamówienia i generowanie linku nie odbywa się automatycznie, procedura może potrwać maksymalnie 1 dzień roboczy. Po dokonaniu płatności otrzymujecie Państwo autoryzację płatności z systemu dotpay. Bilety będą do odbioru od 15 czerwca w Cafe Cheder oraz bezpośrednio przed koncertami.

 

 
Untitled Document
Biuro Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, ul. Józefa 36, 31-056 Kraków, tel.: (+48 12) 431 15 17, 431 15 35 office@jewishfestival.pl