newsletter
 
szukaj
  gdzie
 
   
Untitled Document
Informacje
PROGRAM
21. Festiwalu Kultury Żydowskiej: 24 czerwca - 3 lipca 2011

BILETY
informacje i sprzedaż

kup bilety w EVENTIM

AKREDYTACJA

FESTIWAL NA FEJSUBUKU

 
Galerie zdjęć
 
Cheder
 
Galeria PlakatuUntitled Document
 
Filmy
 
Informacje

JEWISH HERITAGE TOURS FUNDACJI TAUBEGO

THE OTHER EUROPEANS
projekt europejski

 
Przyjaciele 

 

 

 

 

 

 CHANUKOWY WEEKEND W KRAKOWIE
DJ-party i koncert w Synagodze Tempel
bilety juz w sprzedaży

[2009-12-04] 12 i 13 grudnia zapraszamy Państwa na dwa wydarzenia na dobry i radosny początek Chanuki
W sobotnią noc w podgórskiej Drukarni odbędzie się impreza taneczna URBAN BALKANICA PARTY z dwoma DJ-ami: DJ Shotnezem, czyli Orim Kaplanem z Balkan Beat Box oraz DJ Janeckiem z LaBolshevity (początek w sobotę, 12 grudnia o godzinie 22.00 w Drukarni, ul. Nadwiślańska 1).
W niedzielny wieczór, po zapaleniu kolejnej świecy na świeczniku chanukowym w Synagodze Tempel, rozpocznie się niezwykły koncert: dwa najlepsze i najbardziej znane krakowskie zespoły: BESTER QUARTET i KROKE, wystąpią po raz pierwszy we wspólnym koncercie! Początek koncertu - o godzinie 19.00 w niedzielę, 13 grudnia.
Dostępne są już bilety na oba wydarzenia - można zakupić je w Cafe Cheder (ul. Józefa 36, wejście od ul. Jakuba) codziennie od 11.00 do 22.00 (za wyjątkiem poniedziałku). Bilety na Urban Balkanica są również dostępne w Drukarni (ul. Nadwiślańska 1). Bilety można będzie również zakupić na godzinę przed każdym z wydarzeń - bezpośrednio na miejscu.
Serdecznie zapraszamy i życzymy radosnej Chanuki!

 

 
Untitled Document
Biuro Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, ul. Józefa 36, 31-056 Kraków, tel.: (+48 12) 431 15 17, 431 15 35 office@jewishfestival.pl