newsletter
 
szukaj
  gdzie
 
   
Untitled Document
Informacje
PROGRAM
21. Festiwalu Kultury Żydowskiej: 24 czerwca - 3 lipca 2011

BILETY
informacje i sprzedaż

kup bilety w EVENTIM

AKREDYTACJA

FESTIWAL NA FEJSUBUKU

 
Galerie zdjęć
 
Cheder
 
Galeria PlakatuUntitled Document
 
Filmy
 
Informacje

JEWISH HERITAGE TOURS FUNDACJI TAUBEGO

THE OTHER EUROPEANS
projekt europejski

 
Przyjaciele 

 

 

 

 

 

 ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM
20. Festiwalu Kultury Żydowskiej

[2010-04-27] Bez pomocy wolontariuszy realizacja Festiwalu Kultury Żydowskiej byłaby niemożliwa. Każdego roku jest z nami około 60 młodych osób, które poświęcają część swoich wakacji, aby stać się częścią największego na świecie, prestiżowego Festiwalu.
Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z nami podczas realizacji 20., jubileuszowej edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej.

Praca wolontariuszy rozpoczyna się ok. 4 tygodni przed rozpoczęciem Festiwalu, czyli już w początkach czerwca. Wtedy jeszcze jest to nie aż tak bardzo absorbująca czasowo praca, ale już kilka dni przed Festiwalem i w jego trakcie (26 czerwca - 4 lipca 2010) - wymaga niemalże 100-procentowej dyspozycyjności.

Każdy z wolontariuszy jest odpowiedzialny za ok. 4 wydarzenia festiwalowe dziennie. Po Festiwalu wolontariusze potrzebni są jeszcze przez około 3-4-dni.

Kandydat na wolontariusza powinien mieć ukończone 18 lat, znać język angielski, bardzo dobrze orientować się na Kazimierzu, być odpowiedzialnym i gotowym do wytężonej pracy - w młodym, prężnym i dynamicznym zespole ludzi.

Staramy się, aby każdy wolontariusz, który jest z nami po raz pierwszy, pracował wspólnie z kimś, kto ma już doświadczenie wolontariackie przy Festiwalu. Praca przy Festiwalu obejmuje bardzo różnorodne zadania: promocja, dystrybucja ulotek, plakatów, programów, kserowanie, opieka nad artystami i gośćmi Festiwalu, nadzór nad realizacją wydarzeń: sprzedaż biletów przed wydarzeniem (warsztaty, zwiedzania), rozliczanie sprzedanych biletów, prace porządkowe w miejscach realizacji wydarzeń, zakupy materiałów do realizacji wydarzeń - każdy z wolontariuszy ma ściśle przypisane zadania, uzgadniane z każdym indywidualnie, ale tak, aby wpisywały się w ogólny plan pracy.

Wszyscy wolontariusze są ubezpieczeni na czas Festiwalu, mają do dyspozycji specjalne pomieszczenie, gdzie mogą odpocząć, posilić się (napoje i drobne przekąski). Niestety nie zapewniamy noclegów na czas wolontariatu, ani też nie zwracamy kosztów podróży. Każdy wolontariusz otrzymuje bilety na wybrane koncerty dla swoich przyjaciół / rodziny.

Ważne jest, aby każdy kandydat na wolontariusza uświadomił sobie, że bycie wolontariuszem nie znaczy 'bezpłatny wstęp na wydarzenia Festiwalu', ale: 'praca podczas wydarzeń Festiwalu'.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za wolontariat podczas Festiwalu - Jackiem Dymelem: jdymel@interia.pl

 

 
Untitled Document
Biuro Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, ul. Józefa 36, 31-056 Kraków, tel.: (+48 12) 431 15 17, 431 15 35 office@jewishfestival.pl