newsletter
 
szukaj
  gdzie
 
   
Untitled Document
Informacje
PROGRAM
21. Festiwalu Kultury Żydowskiej: 24 czerwca - 3 lipca 2011

BILETY
informacje i sprzedaż

kup bilety w EVENTIM

AKREDYTACJA

FESTIWAL NA FEJSUBUKU

 
Galerie zdjęć
 
Cheder
 
Galeria PlakatuUntitled Document
 
Filmy
 
Informacje

JEWISH HERITAGE TOURS FUNDACJI TAUBEGO

THE OTHER EUROPEANS
projekt europejski

 
Przyjaciele 

 

 

 

 

 

 RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW
NA KONCERTY 21. FESTIWALU KULTURY ŻYDOWSKIEJ

[2011-05-04] Dzisiaj rozpoczynamy sprzedaż internetową biletów na koncerty 21. Festiwalu Kultury Żydowskiej - w celu zakupu biletów prosimy kliknąć w link poniżej, aby przejść do strony, przez którą można zakupić bilety. W tym systemie sprzedaży dostępne są jedynie bilety na koncerty - bilety na zwiedzania i warsztaty dostępne będą jedynie w kasie festiwalowej po 18 czerwca. Do zobaczenia na Festiwalu!

Niestety, z powodu zmian w prawie podatkowym, jesteśmy zmuszeni również wprowadzić pewne zmiany w sposobie sprzedaży biletów na wydarzenia fetiwalowe. Nie będzie mozna niestety kupić biletów na warsztaty i zwiedzania bezpośrednio przed tymi wydarzeniami - będą one dostępne jedynie w kasie festiwalowej. Bilety na koncerty będą nadal dostępne przed wejściem do Synagogi Tempel, natomiast bilety na wydarzenia towarzyszące lub nie organizowane bezpośrednio przez biuro festiwalowe - będą sprzedawane bezpośrednio przez organizatorów. 

 

 
Untitled Document
Biuro Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, ul. Józefa 36, 31-056 Kraków, tel.: (+48 12) 431 15 17, 431 15 35 office@jewishfestival.pl